Part Number SIM-905 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $21.93


Product Highlights
| Part Number | SIM-905 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098019963 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 26, 2004 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.79 kg |