Part Number SIM-881 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $25.87


Product Highlights
| Part Number | SIM-881 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098024356 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.28 kg |