Part Number SIM-482 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $20.27


Product Highlights
| Part Number | SIM-482 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098028736 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2005 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.78 kg |