Part Number SIM-396 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $24.43


Product Highlights
| Part Number | SIM-396 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098058887 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 17, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.06 kg |