Part Number SIM-31 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $20.07


Product Highlights
| Part Number | SIM-31 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085760 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.75 kg |