Part Number SIM-2383 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $36.93


Product Highlights
| Part Number | SIM-2383 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629546917 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 14.90 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.68 kg |