Part Number SIM-2037 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $33.13


Product Highlights
| Part Number | SIM-2037 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053080 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.23 kg |