Part Number SIM-1554 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $26.64


Product Highlights
| Part Number | SIM-1554 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098302881 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 26, 2013 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.30 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.94 kg |