Part Number SIM-1411 | Brand: SIM | 9 items in stock
CA $45.45


Product Highlights
| Part Number | SIM-1411 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098309798 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 3.38 kg |