Part Number SIM-1314 | Brand: SIM | 2 items in stock
CA $29.38


Product Highlights
| Part Number | SIM-1314 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098096513 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2009 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.80 kg |