Part Number SIM-1194 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $32.73


Product Highlights
| Part Number | SIM-1194 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098078502 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.49 kg |