Part Number SIM-1100 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $25.01


Product Highlights
| Part Number | SIM-1100 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098050164 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 12, 2007 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.82 kg |