Part Number SIM-1057 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $25.36


Product Highlights
| Part Number | SIM-1057 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036458 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 10, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.32 kg |