Part Number SIM-1037 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $24.43


Product Highlights
| Part Number | SIM-1037 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098044453 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 25, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.71 kg |