Part Number SIM-1033 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $24.01


Product Highlights
| Part Number | SIM-1033 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098029085 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 6, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.81 kg |