Part Number SIM-1021 | Brand: SIM | 5 items in stock
CA $26.97


Product Highlights
| Part Number | SIM-1021 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098025650 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 28, 2004 |
| Updated | Feb 27, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.30 kg |