Part Number SIM-976 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.73


Product Highlights
| Part Number | SIM-976 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098010328 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 28, 2004 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.06 kg |