Part Number SIM-957 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $29.38


Product Highlights
| Part Number | SIM-957 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098025933 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 26, 2004 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.82 kg |