Part Number SIM-956 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $25.32


Product Highlights
| Part Number | SIM-956 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098009711 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 28, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.39 kg |