Part Number SIM-945 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $32.90


Product Highlights
| Part Number | SIM-945 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098025124 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 2, 2004 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.19 kg |