Part Number SIM-939 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.30


Product Highlights
| Part Number | SIM-939 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098085807 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.65 kg |