Part Number SIM-934 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $35.91


Product Highlights
| Part Number | SIM-934 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098026046 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 28, 2004 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.95 kg |