Part Number SIM-923 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $26.58


Product Highlights
| Part Number | SIM-923 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098024394 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 10, 2003 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.62 kg |