Part Number SIM-906 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $28.21


Product Highlights
| Part Number | SIM-906 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098044446 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 13, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.73 kg |