Part Number SIM-872 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.75


Product Highlights
| Part Number | SIM-872 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098086385 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |