Part Number SIM-857 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.10


Product Highlights
| Part Number | SIM-857 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098024325 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2003 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.32 kg |