Part Number SIM-798 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $24.47


Product Highlights
| Part Number | SIM-798 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098024066 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2003 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.29 kg |