Part Number SIM-784 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $38.06


Product Highlights
| Part Number | SIM-784 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098024318 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2003 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 3.35 kg |