Part Number SIM-781 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.00


Product Highlights
| Part Number | SIM-781 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098019932 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 16, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.61 kg |