Part Number SIM-727 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $25.95


Product Highlights
| Part Number | SIM-727 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023984 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2003 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.78 kg |