Part Number SIM-687A | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $35.44


Product Highlights
| Part Number | SIM-687A |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098038902 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.41 kg |