Part Number SIM-637 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $22.68


Product Highlights
| Part Number | SIM-637 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023298 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 25, 2002 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.51 kg |