Part Number SIM-632 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $30.21


Product Highlights
| Part Number | SIM-632 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023861 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2003 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.13 kg |