Part Number SIM-601 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $26.62


Product Highlights
| Part Number | SIM-601 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023656 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 25, 2002 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.90 kg |