Part Number SIM-556 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $20.95


Product Highlights
| Part Number | SIM-556 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023229 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 7, 2001 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.04 kg |