Part Number SIM-465A | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $24.26


Product Highlights
| Part Number | SIM-465A |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023618 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 5, 2004 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.52 kg |