Part Number SIM-2300 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $35.70


Product Highlights
| Part Number | SIM-2300 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629010074 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 1.95 kg |