Part Number SIM-2250 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $53.66


Product Highlights
| Part Number | SIM-2250 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629165736 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 3.70 kg |