Part Number SIM-2218 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $40.02


Product Highlights
| Part Number | SIM-2218 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629165668 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.74 kg |