Part Number SIM-1917 | Brand: SIM | 5 items in stock
CA $38.90


Product Highlights
| Part Number | SIM-1917 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098052946 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.36 kg |