Part Number SIM-1818A | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $45.10


Product Highlights
| Part Number | SIM-1818A |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629165248 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.94 kg |