Part Number SIM-1654 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $35.86


Product Highlights
| Part Number | SIM-1654 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098309538 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 15, 2014 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.99 kg |