Part Number SIM-1568 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.42


Product Highlights
| Part Number | SIM-1568 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098114583 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 20, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.62 kg |