Part Number SIM-154 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $24.27


Product Highlights
| Part Number | SIM-154 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023304 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2003 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.54 kg |