Part Number SIM-1522 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.61


Product Highlights
| Part Number | SIM-1522 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098110745 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 31, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.11 kg |