Part Number SIM-1521 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.62


Product Highlights
| Part Number | SIM-1521 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098114422 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 20, 2011 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.07 kg |