Part Number SIM-1454A | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.28


Product Highlights
| Part Number | SIM-1454A |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098119557 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 3, 2012 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.26 kg |