Part Number SIM-1447 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $29.47


Product Highlights
| Part Number | SIM-1447 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098114309 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 20, 2011 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.72 kg |