Part Number SIM-1413 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $36.21


Product Highlights
| Part Number | SIM-1413 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098309910 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 25, 2009 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.95 kg |