Part Number SIM-1252 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $26.71


Product Highlights
| Part Number | SIM-1252 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098073248 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 30, 2007 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.15 kg |